| cameliaTpU a întrebat:

Heeeiii TPU...am si eu o nelamurire...scuzati categoria...nu eram foarte sigura in ceea ce priveste intrebarea...
Bun, deci... aveam un prieten pe care in ultimult timp (ultimul an) l-am tot scos de la prieteni...iar l-am adaugat(de vreo 3-4ori...a fost si blocat odata (pe facebook )...iar acum l-am scos din nou din lista de prieteni si cand intru pe pagina lui nu imi arata dimic altceva decat casuta pentru mesaje (nu "Add friend" ...nu nimic)...din ce cauza ar putea fii? Ar fii putut face el ceva sau este din cauza administratorilor? As putea face ceva pentru a schimba asta?
Multumesc anticipat
Dau funda :X

Răspuns Câştigător
| CocaColaRO a răspuns:

Da,este chiar asa de greu? sad
Te-a raportat la administratori dupa care in cel mai scurt timp ti-au luat dreptul sa il mai adaugi din cauza,, deranjarii persoanei respective,, Deci tot ce poti sa faci este sa-i dai mesaj si sa-i spui sa-ti dea add. Daca nici el nu poate v-a luat dreptul la amandoi..si puteti vorbi doar prin mesaje. Have a good day! Funda?