| zambilici a întrebat:

Heeelp me! Am cont pe joci.ro dar de la un timp nu merge sa intru in jocuri. Arata ca se incarca dar o tine asa la nesfarsit si imi zice mereu sa reimprospatez pagina dar in zadar. Care stie cum rezolv problema asta? La alte calculatoare merge sa intru numa` la al meu nustraight face

2 răspunsuri:
| cristiancristir a răspuns:

Poate ai popup ul blocat. De obicei iti apare o bara sus cu niste optiuni de deblocare. alegi de acolo sa afiseze pagina.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E de la windows