| Petrisor_Ana_1999 a întrebat:

Heei.am LG g3 titanium si de ceva timp nu imi mai functioneaza google-ul,magazin play-ul si youtube-ul,in schimb toate celelalte aplicatii ce au nevoie de internet merg
stiti cumva ce are?
multumesc,

2 răspunsuri:
| halogen001 a răspuns:

Toate cele 3 aplicatii sunt legate intre ele si se tot "actalizeaza", iar cand nu sunt actualizate sau au ceva erori nu merg.

| halogen001 a răspuns:

Poate de la setari, aplicatii sau manager de aplicatii, toate aplicatiile, se merge la Magazin Google Play se goleste cache, se pot sterge datele (daca se sterg datele va trebui din nou introdus contul google), se da restart la telefon si poate merge.