| Meow15 a întrebat:

Heei. Am scăpat o tabletă şi s-a spart puţin într-un colţ. De fapt, ecranul nu are nimic, adică nu se simte, dar se văd două dungi negre. Şi merge normal. Ce s-a spart mai exact? Se poate repara? Şi cam cât ar costa?

1 răspuns:
| totiptuunu a răspuns:

Buna. Cel mai probabil este displayul dar pentru a nu schimba ce nu stii sigur iti recomand sa te duci la un service gsm unde poti afla si pretul reparatie. Pretul difera de la un produs la altul. Daca ai garantie iti recomand sa il duci la ei pentru reparatie, desigur aceasta va fi contracost dar nu vei pierde garantia.