| anonim_4396 a întrebat:

Heei.deci am mozila firefox in limba romana 9.0.1 parca si am facut setari alea alea. Deci am deschise 4 file si atunci cand apas pe "X" si intru din nou nu mai apar. Cum fac sa ramana si dupa ce inchid mozila? funda celui mai bun raspuns

Răspuns Câştigător
| DanuTzCarbon a răspuns:

Te duci la setari --> General si unde scrie "Cand firefox porneste:" selecteaza "Ferestrele si filele de ultima data".

Bafta!

2 răspunsuri:
| claudiu89 a răspuns:

Tools>Options>Show my windows and tabs from last time, sau inchide firefox cu control+alt+delete, end process si cand redeschizi o sa le ai din nou.

| scosei a răspuns:

Unelte - Optiuni - alege optiunea de la "Cand Firefox porneste:" - "Arata ferestrele si filele de ultima data"