| ionel6231 a întrebat:

Am o problema in legatura cu Google Chrome! Cind il deschid imi apar multe linii de genu':
file:///C:/Users/ASUS/Desktop/saa.PNG
Cind intru de pe Mozzila Firefox nu imi apar...
Dau funda celui care ma va ajuta!

Răspuns Câştigător
| Bobby711 a răspuns:

Asta e ca o harta sa zic asa deci file inseamna fisier el e localizat in partitia c in folderul users in Asus pe "ecran" adica unde ai tu puse scurtaturile la app iar fisierul asta se numeste sa.png e un fel de imagine png-ul se foloseste sa stochezi o imagine.
Nu prea stiu sigur ce imi descrii tu aici deci nu stiu incearca si tu sa stergi fisierul ala ti am zis unde sa il gasesti.

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Stii ca nu putem sa vedem poza, nu?straight face