| chris7053 a întrebat:

Heei TPU! Am auzit recent ca se poate schimba modemul Huawei de la romtelecom cu cel wireless. Cum pot face asta? Si ma va costa ceva? Multumesc anticipat

Răspuns Câştigător
| Squab a răspuns:

Nu costa nimic. si nici nu trebuie sa minti laughing
lucrez la romtelecom...mergi in magazinul romtelecom din zona, si ceri upgrade de modem. treaba este gratuita si daca doresti ai si suport tehnic.
succes

| chris7053 explică (pentru Squab):

Multumesc de raspuns @Squab. Dar, in afara ca mergi la romtelecom si ceri asta, trebuie sa am ceva la mine? Acte sau, nu stiu, un buletin?

| Squab a răspuns (pentru chris7053):

Trebuie sa mearga titularul contractului cu buletinul in mana

| chris7053 explică (pentru Squab):

Multumesc mult!

5 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| chris7053 explică:

Multumesc de raspuns @Squab. Dar, in afara ca mergi la romtelecom si ceri asta, trebuie sa am ceva la mine? Acte sau, nu stiu, un buletin?