| SwEEtGiRlZ a întrebat:

Heey! Acum ceva timp am dat laptopul la curatat si reparat la un specialist... mi-a instalat cate ceva prin el si a mai umbal si prin setari...Eu inainte cand deschideam un folder cu poze puteam sa vad pozele fara sa dau clic pe ele.Acum vad aceeasi imagine la toare, nu conteaza ca e jpeg, gif. Cum pot sa fac sa fie ca inainte?

2 răspunsuri:
| a1473 a răspuns:

Deschizi folderul si vezi ca pe bara aia de sus cu search folders etc. iti apare o fereastra mai mica cu 6 culori pe ea si dai click si apoi dai click pe THUMBNAILS SI O SA-TI APARA CA INAINTE

| SwEEtGiRlZ explică (pentru a1473):

M-ai bagat in ceata...nu vad nicun Thumnails...