| Andreea151996 a întrebat:

Heey, am o intrebare dupa parerea voastra care telefon este mai bun Sony xperia t sau Samsung galaxy S 2?batting eyelashes

Răspuns Câştigător
| KeepCalmAndLove a răspuns:

Samsung Galaxy S2 Mai mare, mai complex, mai util, mai frumos!

15 răspunsuri:
| petrica1111 a răspuns:

Samsungurile sunt pe val.

| VirusS97 a răspuns:

Xperia are procesor si camera mai buna...in rest nu e mare diferenta doar sa iti placa tie nici eu nu m-as putea hotarî :)) amandoua filmeaza FullHD
http://www.gsmarena.com/compare.php3?idPhone1=4899&idPhone2=3621

| FuckSchool a răspuns:

Eu ti-as recomanda Samsung S 2.

| george232323 a răspuns:

Samsung galaxy s 2. Am doua verisoare care au chiar aceste doua telefoane si imi place mult mai mult Samsung.

| alalal a răspuns:

Xperia t este mult mai bun! Il depaseste la orice test pe S2!

Eu am un Xperia Tx si am bautut S3-ul in bengmark, Tx-ul este o varianta putin mai imbunatatita al lui T dar nu sunt multe diferente intre cele doua, difera design-ul si unele imbunatatiri, tx este mai subtire, display-ul se vede mai bine si are si bateria inlaturabila in timp ce la xperia T nu poti scoate sau schimba bateria.
Ti-asi recomanda xperia Tx in locul lui xperia t, este mai frumos!
Aceseaza acest link:
http://www.youtube.com/watch?v=76S6usOTDmQ

| romeliakiss99 a răspuns:

SAMSUNG GALAXY S 2 dupa parerea mea

| Gabriel123tecu a răspuns:

Samsung este cel mai bun.

| Chiforescu_Marius_1997 a răspuns:

Normal ca Samsung tongue

| C0L0R a răspuns:

Nokia xD

P.S. Sunt Colorat happy

| DoArDeDe a răspuns:

Eu cred ca Sony xperia t.

| Alexandra740 a răspuns:

A 2 a varianta... dupa mine

| HelăăuKitty a răspuns:

Buna, Andreea, dupa parerea mea ambele telefoane sunt bune, au multe aplicatii.
Dar cel mai bun ar fi Sony Xperia, fiinda are mult mai multe aplicatii fata de Samsung Galaxy S2!
Eu am Sony Xperia si sunt foarte madra de el, iar fata de tatal meu care are Samsung galaxy S2, merge mult mai repede, are multe aplicatii (dupa cum ti-am zis)
Deci... Eu te sfatuiesc sa mergi pe Sony Xperia. big grin
Sper ca te-am ajutat. Funditaa**?

| Ramonicaaa96 a răspuns:

Samsung Glaxy s2.

| Brunetta_Antoanetta_1998 a răspuns:

Samsung! :X

| Pass123word a răspuns:

Eu am S 2 si merge foarte bine happy