| DedeDesArts a întrebat:

Hei, am aflat de la un prieten zilele trecute ca cineva(un hacker) poate sa imi vada mesajele si conversatiile de pe facebook chiar daca le sterg.As dori sa stiu daca exista vreun program cu care sa imi apar contul/mesajele :3 Dau fundita ^-^

2 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Te a prostit prietenul ala al tau. Nu poate nimeni sa iti vada niciun mesaj pe facebook decat daca iti stie datele de logare

| DedeDesArts explică (pentru suntserios):

Asta am crezut si eu, si am schimbat parola. Dupa a venit si mi-a spus ca acel hacker i'a aratat o discutie cu cineva(o dicutie intima) pe care eu o stersesem;-;