| anonim_4396 a întrebat:

Hei.am nevoie de ajutor.am sters un video din greșeală de pe iPad si acum nu stiu cum sa il recuperez. exista vreo metoda sau dacă l am sters sters rămâne?sad exista vreun program pentru ipad special sau nu? multumesc.

Răspuns Câştigător
| MaRiNuSxxx a răspuns:

Descarca recuva de pe net. am pierdut si eu fisiere si imagini si le-am gasit nu numai pe alea dar si altele de care uitasem. dar asta pe laptop.insa cred ca merge si pe iPad daca ai net...
succes!

2 răspunsuri:
| KirigayaKirito a răspuns:

Hm.ti-am mai scris o data dar vad ca nu a aparut. straight face asa ca repet: o data ce l-ai sters, asta e! Il poti descarca din nou, dar daca e un videoclip facut, atunci e pierdut! big grin

| annaangel17 a răspuns:

Din pacate nu exista. daca l-ai sters, sters va ramane.