| Opris_Patrik_1977 a întrebat:

Am un televizor Panasonic Smart nu știu ce model, din greșeală am șters un program si nu am habar cum să-l recuperez vreau niste răspunsuri serioase va rog!

Răspuns Câştigător
Bula
| Bula a răspuns:

1. Intra la "Aplicatii" si vezi daca nu gasesti acolo ce cauti. Daca da, tii apasat iconita programului, iar cand se "schimba" ecranul, tragi iconita inapoi pe desktop.
2. Vezi daca nu ai in meniul de setari rubrica "Aplicatii" si nu gasesti acolo programul tau dezactivat.
3. Daca ai in meniu "magazin de programe" sau ceva asemanator, atunci descarci si il instalezi de acolo.
4. Daca nu reusesti nicicum, intrii pe site-ul producatorului, te registrezi cu produsul si poti primi ajutor de la "Suport clienti".

| Opris_Patrik_1977 explică (pentru Bula):

Mulțumesc mult, scuze de întârziere!

2 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Intrii in meniu si dai cautare sau reinstalare programe, altă solutie nu ai.