| alestyles a întrebat:

Hei am nevoie de ajutor, de fiecare data cand deschid laptopul imi apare : Your Windows License Expires On Saturday Juli 2, 2016. Contact Your System Admin To Get a product key
CE TREBUIE SA FAC CA SA MEARGA DIN NOU BINE?

Răspuns Câştigător
| gelu1970 a răspuns:

Sa il activezi. desteptul ce ti-a instalat sistemul de operare nici macar nu l-a activat.

3 răspunsuri:
| K0sti a răspuns:

Pai ai raspunsul in mesajul ala, ce nu e clar?

| Ssssmokin a răspuns:

Daca vrei poti cumpara licenta sau foloseste windows loader by Daz, iti recomand v. 2.2.1

| Decicumzici a răspuns:

Sa platesti 150 euro pe licenta =) sau cauti loaderu pe net.