| Noname193 a întrebat:

Hei happy
Am o problema cu cardul de memorie din telefon...
Am vrut sa-mi pun o piesa pe el. si cand am deschis nu mai era nimic pe el...
Incerc sa bag alte piese. poze etc
Nu ma lasa. zice ca nu am memorie...
din 2 GB

Ce s-a intamplaaaaat?

3 răspunsuri:
| Zako a răspuns:

Conecteazal la pc prin card reader sau telefon si formateazal...sunt 100% sigur ca o sa mearga... Funda?

| Byadraguta a răspuns:

Salut

NU ma prea pricep la telefoane si carduri de memorie dar din cate stiu cred ca problema e la cardul de memorie poate nu e bun cardul sau are telefonul o problema...dar mai sigur e ca nu e bun cardul si incearca altul poate merge si daca nu merge inseamna ca telefonul e de bai... Sper ca te-am ajutat *:*:* paa

| Byadraguta a răspuns (pentru Byadraguta):

Funda FUNDA... :* multumesc!