| Caramelee a întrebat:

Hei. Am si eu o imprimanta Hp Deskjet Ink Advantage 2515. Prima data cand am rencarcat cartusul a mers dar acuma cand l-am incarcat din nou nu printeaza. Imprimanta primeste cumanda dar imi scoate foaia alba. Ce sa fac?

4 răspunsuri:
| gelu1970 a răspuns:

Cumpara cartus original si vei vedea ca merge.

| Caramelee explică (pentru gelu1970):

Dar cartusele pe care le am sunt originale ..sunt de abia cumparate

| gelu1970 a răspuns (pentru Caramelee):

E o problema ce nu o inteleg. spune-mi te rog daca ai incarcat cartusele originale care le aveai, sau daca ai cumparat cartuse noi noute, si nu iti merg?

| Caramelee explică (pentru gelu1970):

Multumesc pentru ingrijorare dar am rezolvat problema happy