| EvangelineLovin a întrebat:

Am o imprimanta hp si de fiecare data cand reincarc cartusul zice ca e contrafacut si dupa aia ma pune sa-l aliniez de 5 ori si printeaza vreo 2- 3 pagini si dupa aia scoate un rand da unul nu sau imi scoate foaia goala. Cartusul nu e contrafacut, e cumparat de la ei de la firma. De ce nu vrea sa printeze?

Răspuns Câştigător
| Mickulash a răspuns:

La o reprezentanta. Le spui problema si trebuie sa aiba ei un service pentru asa ceva. Sau dezinstaleaza driver-ul si instaleaza-l din nou.Si eu am o problema de genul tau cu imprimanta dar inca nu am rezolvat-o, nu am mai avut nevoie de ea si am amanat, este tot HP.

4 răspunsuri:
| Mickulash a răspuns:

Ii trebuie o resetare totala.

| EvangelineLovin explică (pentru Mickulash):

Si cum fac asta?

| EvangelineLovin explică (pentru Mickulash):

Am vazut la unul pe youtube cum sa spal cartusul si l-am spalat si acum merge. Incearca si tu, am vazut ca foarte multi au probleme cu HP.

| Mickulash a răspuns (pentru EvangelineLovin):

Da,am facut si chestia cu spalatul dar am facut-o de prea multe ori happy si am stricat-o de tot...m-am zgarcit la 50 de lei cat costa un cartus nou. Asta este.

| Mickulash a răspuns (pentru EvangelineLovin):

La o reprezentanta. Le spui problema si trebuie sa aiba ei un service pentru asa ceva. Sau dezinstaleaza driver-ul si instaleaza-l din nou.Si eu am o problema de genul tau cu imprimanta dar inca nu am rezolvat-o, nu am mai avut nevoie de ea si am amanat, este tot HP.