| christine044 a întrebat:

Hei, am si eu o problema. am conectat casti de mp3 la boxe si nu se aude nimic. volumul e ok, la mess se aude, dar pe youtube nu si de obicei nu pateam asa. am win 7, daca serveste la ceva thinking poate ma puteti ajuta...

2 răspunsuri:
| geo691 a răspuns:

Incearca sa dai un click pe boxa aia de jos si apoi undeva mai jos scrie mixer intra si uitate la toate aplicatiile sa fie dat la maxim.

| christine044 explică:

E dat totul la maxim, am cautat peste tot si nu reusescthinking