| Dorutzzu a întrebat:

Hei! AM un canal de YouTube cu aproape 600 abonati si ma deranjeaza ceva la OBS. Daca va uitati la youtuberii cei mari, de exemplu Maxsialtele jucand Minecraft, jocul se aude incet la vizionatori si tare la el (el aude pasii), si microfonul se aude OK. As vrea si eu sa stiu cum pot face asta. De exemplu credeti ca ar trebui sa dau volumul din OBS mai incet? Nu am incercat, insa mai e vreo alta cale?

1 răspuns:
| KALASHER a răspuns:

Asta se face atunci cânt editezi.Dai volumul jocului incet si vocea ta o dai mai tare.