| Denis_Denis_1998 a întrebat:

Hei, am un laptop, deci ma jucam samp si m-am enervat si am tras niste pumni in laptop. Se auzea un zgomot in hard disk, am un hdd de 500 gb Toshiba deci il pot repara sau daca imi cumpar altul nu conteaza de ce model adica exemplu: sa-mi iau un Kingston ssd de 120 gb sau 240 gb imi va merge s-o schimb?

10 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

Pune un SSD de 1Tb, sa ai spatiu suficient pe el.
Sa fie ceva de calitate, sa reziste.

| dannyel86 a răspuns (pentru Bula):

La ce sa reziste, la pumni? laughing
Ideea de spatiu mare e buna, dar daca nu isi controleaza nervii, laptopul acela nu va functiona multa vreme.

| Bula a răspuns (pentru dannyel86):

SSD-ul rezista mult mai bine mecanic, mai ales daca este mai mare de 1Tb.
Sa reziste si buzunarul... big grin

| Denis_Denis_1998 explică (pentru Bula):

Tu crezi ca am un buged mare am si eu un buged de 1000 de lei

| Denis_Denis_1998 explică (pentru dannyel86):

Man are 6 ani si aveam gta 5 pe el

| Bula a răspuns (pentru Denis_Denis_1998):

Domnia si prostia se platesc... SCUMP.
Daca n-ai bani, atunci nu da cu pumnul in laptop!

Nu da cu pumnul in laptop, da-ti in cap!
Daca e obositor, deseneaza pe perete o tinta mare si scrie sub ea "Loc de dat cu capul".

| Denis_Denis_1998 explică (pentru Bula):

Dece vii si dai niste răspunsuri care nu vei lua niciodată Fundă sunt sigur că sti tu ai dat vreodată in pc, laptop sau telefon

| Bula a răspuns (pentru Denis_Denis_1998):

Da, dau zilnic.
Dar nu cu pumnul, ci cu surubelnita, cu aspiratorul si alte svule necesare, dupa caz tongue

| alex495 a răspuns:

Pune de 240 de gb, iti ajunge pentru samp, cs si lol

| yungxrist a răspuns:

S-ar putea să-ți fi lovit hard disk-ul, îți recomand să-l schimbi și să-ți pui și un SSD.