| kittykat a întrebat:

Hei! Am un Lcd TV Samsung diagonala de 81. Am vrut sa ma uit prin usb [ stik] la filme pe el insa in spate are doar o intrare pentru stik unde scrie Service, am rascolit toate meniurile pe el din telecomanda si nu am gasit de unde pot vedea filmul pe el, in carte nici atat nu scrie. M`am interesat pe internet si am vazut ca la anumite Lcd`uri trebuie o configurare la stik sau ceva. Ma poate ajuta si pe mine cineva sa-mi explice ce trebuie sa fac ca sa`mi recunoasca stik`ul?

Multumesc anticipat :*.

2 răspunsuri:
| tgiabberriieul a răspuns:

Trebuie să ma uit la el ca să-mi dau seama ce are. Adu-l la mine şi lasa-l vreo 2-3 ani devil

| kittykat explică (pentru tgiabberriieul):

Ha ha, buna incercare. laughing