| Elly213 a întrebat:

Hei.
Am un Samsung pro young ceva de genul.
http://www.google.ro/......tp?/imgres

Si i-am pus parola ca na.ce se poate intampla?!
Parola are 4 litere.e simpla si sunt sigura ca o scriu corect, ca pe aceea am introdus-o.
Dar cand o scriu nu se intampla nimic.pur si simplu nu zice ca e parola gresita..se blocheaza iar.
Ce ii pot face?
L-am luat dintr-un magazin Orange din Focsani.
La reparat daca se ajunge la asta unde il duc?
Cat ma costa?

5 răspunsuri:
| vladlove123 a răspuns:

Instaleaza programul kies, si reseteaza telefonul, daca nici asa nu merge trebuie sa iti trimita telefonul la service pentru o resoftare.

| Elly213 explică (pentru vladlove123):

Ai idee cam cat costa?

| vladlove123 a răspuns (pentru Elly213):

Daca este telefonul in garantie nu te costa nimic... dar presupun ca este in garantie deoarece modelul nu are 2 ani de cand a aparut

| Elly213 explică (pentru vladlove123):

Da. Este in garantie.Multumesc! happy Si sper sa primesti maine minutele.Eu abia le asteptlaughing

| vladlove123 a răspuns (pentru Elly213):

Le-am primit!big grin