| IAmSoDifferent a întrebat:

Hei. am un telefon Samsung galaxy 550 si as vrea sa descarc ceva din android market. si nu pot pentru ca imi zice sa bag parola de la contul de gmail si dupa ce o bag imi spune ca nu e corecta. Ce sa fac?

Răspuns Câştigător
| kolcov a răspuns:

Am avut aceeasi problema si nu stiam ce sa fac, intr-un sfarsit am intrat pe gmail.com si mi-am facut un cont la plesneala si dupa am intrat pe telefon si am verificat daca merge sa ma loghez pe android marker si am reusit.Incearca iti poate fi de folos happy

1 răspuns: