| Muresan_Alex_1999 a întrebat:

Hei am un telefon Samsung Galaxy S4 l-am dus la reparat fiindca am avut probleme cu camera si mi-au spus ca e din soft.Mi l-au reparat, cand a ajuns camera mergea, dar nu mai se conecta la retea.
Ajutati-ma va rog!

DAU FUNDA RASPUNS CORECT!

Răspuns Câştigător
| Bobby711 a răspuns:

E simplu nu au fost capabili sa iti repare telefonul cum trebuie prin urmare te duci cu el la aia si le spui problema.Pana la urma telefonul nu a avut problema asta ai fost cu camera daca ti au zis ca e din soft atunci e clar ca nu au stiut sa il faca cum trebuie nu se conecteaza la retea cel mai probabil tot din cauza softului la care nu esti nevoit sa desfaci telefonul piesa cu piesa sa il repari ca sa zici ca au atins ceva. Daca telefonul are o problema fizica se datoreaza faptului ca ori nu au ajut grija de el si l au trantit din loc in loc or ti au umblat prin el fara motiv

1 răspuns:
| Muresan_Alex_1999 explică:

Multumesc!