| Zzzzzzzzzz a întrebat:

Hei. Am vazut ca acum pe facebook iti pot da like persoane care nu sunt in lista ta de prieteni si tin sa mentionez, doar like nu si comm. Cum pot face si eu asta? pls puppy dog eyes funda [scuzati categoria dar nu am stiut unde sa pun. laughing) >:"]

3 răspunsuri:
| alexblack00 a răspuns:

Pai facebook s-a schimbat dar nu la toata lumea ...si mie mi s-a schimbat o singura data dar e diferit faza de facebooku celorlaltii prieteni

| Zzzzzzzzzz explică (pentru alexblack00):

Pai stii cum pot face din setari si eu asta?

| alexblack00 a răspuns (pentru Zzzzzzzzzz):

Nu cred ca poti ca si eu am incercat sa il schimb si nu am putut, cred ca se actualizeaza singur dupa un timp