| Anyone2814 a întrebat:

Hei. azi am deschis pc-ul si s-a intamplat ceva ciudat. a durat o gramada sa se incarce ecranul de welcome, iar apoi inca o gramada de timp ca sa mi se deschida programele. ca dupa aia sa aiba erori toate pe rand "not responding" ce ar trebui sa fac? :-s

3 răspunsuri:
| DraGfirE a răspuns:

Trebuie sa iti formatezi windows din C am avut si eu problema asta.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Asa, si? Unde-i intrebarea?
Daca iti face asemenea probleme, scaneaza-l, fa-i defragmentare, verifica HDD-ul pentru erori, verifica Windows-ul de registri, si vezi care-i treaba. Toate chestiile astea se pot face si cu TuneUp Utilities.

Daca in continuare iti merge execrabil, reinstaleaza-ti windows-ul, si pune un antivirus mai de doamne ajuta. Chestiile moaca de pe net, nu sunt chiar atat de grozave.

| AleCSanDruCF a răspuns:

Asta m-i s-a intamplat si mie, in general este o problema de la internet. Poate gresesc dar asa se intampla ca nu este net`.