| Mary Marry a întrebat:

Hei Buna! happy
Vreau sa stiu ceva.Am mai zis ca vreau sa imi iau Iphone 4 de la Orange. Ei bine acum a aparut sau ma rog pana maine-poimaine poti sa il si cumperi.Si o sa mi-l cumpar cam peste 2-3 zile.Problema este ca eu il vreau pe cel cu 16gb deuarece tata zice nu am ce face cu 32gb si de aceea nu vrea sa mi-l i-a pe cel cu 32 plus ca cel cu 32 este mai scump cu mult. Ei problema este ca il vreau cu 16gb dar pe alb. Exista cu 16gb pe alb? Sau macar se aduc si la noi pe alb, prin Orange?
Multumesc mult.

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sa te vad cum pui iphoneu la incarcat, ca incarcator cu stecher din ala pentru priza de america, nu cum sunt astea in europa, la fel a patit si un prieten si sta cu cablu de date in el si in pc ca altfel nu-l poate incarca laughing