| 私は日本が大好き a întrebat:

Hei... :c din nou
Am o problema,la calculator merge doar o boxa si nu inteleg de ce,odata m-am impiedicat de firul care le conecteaza la unitate,si s-a indoiat mufa' asa ca mi-am cumparat casti ca eu nu stau cu o singura boxa dar ce sa vezi, si aici se aude intr-o singura casca laughing Sigur am stricat ceva atunci cand m-am impiedicat
Ma poate ajuta cineva? Scuze pentru categorie
love struck

Răspuns Câştigător
| Ziser a răspuns:

Verifica mufa unde bagi castile/boxele daca este intacta. Daca nu e, trebuie sa fie schimbata.