| ellena3322 a întrebat:

Hei cine ma ajuta si pe mine. spuneti-mi si mia cum se instaleaza cdul cu placa de baza si celalante dupa ce ai instalat windosul FUNDA

Răspuns Câştigător
| paulthebest a răspuns:

Pai daca ai cd ul cu driverele pc ului bagi cd ul si trebuie sa aiba un autorun. Si instalezi programele de acolo, scrie unde "drivers"

6 răspunsuri:
| elycrissro a răspuns:

Everest il gasesti aici:
http://www.programepc.com/everest-ultimate-edition-multilingual-full/

Dar pentru tine iti recomand pentru drivere, un program care iti instaleaza toate driverele la zi si cele bune, acesta este Driver genius.

http://www.programepc.com/drivergeniusprofessional-11-0-0-1112-portable/

Pentru restul de programe gen BS player, Winamp...
Le poti lua de aici:
www.programepc.com

| unknownn a răspuns:

Un windows calumea instaleaza singur acele drivere fara sa fii tu nevoit/a sa le instalezi.

| ellena3322 explică (pentru unknownn):

Pai da dar eu mi-am intslat windos xp pack 3 intelegi?

| unknownn a răspuns (pentru ellena3322):

Asa se explica. SP 3 sucks!

| Dode_Bogdan_1990 a răspuns:

In primul rand descarci "Everest" (este un program care iti arata ce componente are pc tau )
si dupa te uiti ce placa de sunet ai ce placa video
Si le descarici de pe net