| anonim_4396 a întrebat:

Hei. Deci, am iphone 4 si bineninteles ca sa pot descarca aplicatii trebuie sa imi fac un id Apple. ok. am incercat. si l-am verificat. dar cand dau sa il folosesc, imi zice ca inca nu a fost folosit inca in Itunes. si ma pune sa dau review si acolo imi pune sa pun un card, de plata. cum sa fac ca sa reusesc sa fac odata id-ul Apple? ca eu nu vreau sa platesc!

3 răspunsuri:
| RADOXO a răspuns:

Buna! Pai ai putea sa iti instalezi o aplicatie care sa iti ofere un hack pentru jocurile care iti cer bani sau cum e si in cazul tau cu id-ul. Un exemplu ar fi cydia sau instalous!

| gabriela1150 a răspuns (pentru RADOXO):

Da, dar cum o instalez daca mie nu imi merge id-ul Apple? laughing

| RADOXO a răspuns:

Pai ai incercat sa vezi daca ai primit vreo confirmare a id-ului pe e-mail?