| cnaibig a întrebat:

Hei deci eu am windows7 si cand am deschis laptopu jos in bara nu imi apare internet explorer, de ce?! Ce pot face ca sa apara?

Răspuns Câştigător
| Intruder19 a răspuns:

Intri in start -> cauti internet explorer si cu drag and drop il pui in bara.

5 răspunsuri:
| angel74dm a răspuns:

Dacă îl ai pe desktop sau la Start - All programs, pui mausul pe el, ţi apăsată tasta stângă, îl tragi jos în bară undeva între celelalte pictograme şi-i dai drumul. Baftăwinking

| moldovianu a răspuns:

Daca ai iconul pe desktop,clik dreapta apoi dai clik pe "Pin to start menu" si iti apare in toolbar,daca nu gasesti iconul nici pe desktop, dai clik pe iconul windows din colt stanga, all programs si ai sa vezi "Internet explorer" clik dreapta si apoi "Pin to Start Menu". Bafta!

Răspuns utilizator avertizat
| cappelli a răspuns:

Deci, poti sa te impusti, cum zice baiatul de aici.
apoi, asta cu pin to start Start Menu...impuscate si tu.

ramanem la Pin to Taskbar

| katta88 a răspuns:

Sa te impustilaughing))))))) ca traiesti degeabalaughing))))