| Miha9999 a întrebat:

Hei..Ieri când m-am deconectat de pe Facebook și am vrut să mă conectez din nou mi-a cerut codul de securitate pe Facebook trimis prin Sms, dar nu am primit nimic.De obicei primeam, dar spun că am atins limita de coduri și să încerc mai târziu.a trecut o zi și tot nu primesc codul. există posibilitatea de a mai intra pe contul acela de Facebook?

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu te alarma... Probabil trebuie sa astepti mult mai mult timp ca sa il primesti.