| Alex99_5691 a întrebat:

Hei salut! Am si eu o broblema. ieri am stat pana la 3 noaptea pe comp ca sa pun un film pe psp. a mers... partial. Pai aveam subtitrarea langa film dar cand le-am pus in folderul pentru psp filmul se deschidea dar nu avea subtitrare. am cautat pe acolo da. n-am gasit.(am folosit total video converter sa pot sa-l pun pe psp) si nu stiu cum sa fac sa fie si subtitrarea... daca ma puteti ajuta ar fi minunat

1 răspuns:
| soul2soull a răspuns:

Total video converter are optiunea de a incorpora subtitrarea rezultand un fisier video atat...
subtitrarea fiind bagata in film