| Lucian_Blaga_2001 a întrebat:

Hei salut lume! am si eu o probema : mi se inchide monitorul crying becul pentru ca e aprins monitorul becul albastru ramane aprins nu se face portocaliu sad de la ce pote sa fie tongue? e foarte enervant da nu e ca is inactiv pur si simplu se inchide chiar daca is activ

1 răspuns:
| mont a răspuns:

Calculatorul nu se opreste, doar monitorul? Se intampla des asta? Daca da, incearca sa lasi calculatorul pornit in bios doar un timp sa vezi daca si asa se manifesta problema, dar cel mai probabil e ceva defect, cere un service.