| pikaღ a întrebat:

Hei salut TPU! eu nu am mai deconectat facebook-ul de aproape un an de zile si tot intram pe el dar de un timp am incercat sa imi readuc aminte parola si nu pot,intrebarea mea este cum sa imi schimb parola fara sa o stiu pe cea veche, ca eu cand intru la securitate imi zice intai sa bag parola curenta si apoi pe cea noua.

2 răspunsuri:
| Eygey a răspuns:

Poi poti intra pe facebook folosind parola de la adresa de mail pe care ai introdus-o atunci cand ti-ai facut contul, dai click acolo unde scrie "parola uitata", dar in ceea ce priveste schimbarea parolei nu mai ai ce-i face. Daca nu mai stii parola veche nu ai ce sa-i mai faci.

| pikaღ explică (pentru Eygey):

Da dar faza e ca nu mai stiu nici parola de la mail crying((