| xutza a întrebat:

Hei! Stie cineva cum pot cauta o anumita celula intr-un document excel/google sheets cu mai multe pagini? De exemplu, am 5 pagini cu 100 de randuri si vreau sa caut o anumita informatie dintr-o pagina, dar fara sa iau fiecare pagina la cautat si sa dau ctrl+ F...

Răspuns Câştigător
| sierra1 a răspuns:

Ctrl+F și la opțiuni căutare alegi registrul de lucru (înloc de foaie). Îți găsește conținutul căutat din toate celulele și foile de calcul.

| xutza explică (pentru sierra1):

Multumeeesc!

| sierra1 a răspuns (pentru xutza):

Numai bine!