| Iasmina2704 a întrebat:

Hei! Sunt noua pe aici si vreau sa va pun o intrebare.
De doua zile nu imi merge netul pe telefon ma conectez cu parola si imi spune ca, calitatea conexiunii la internet este in curs de verificare. Pe alte dispozitive merge, de exemplu pe tableta merge foarte bine internetul. Ce pot sa fac sa imi mearga netul? Vreau raspunsuri serioase va rooooog.

6 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Incearca sa te conectezi pe reteaua ta dar da-i Eliminare nu Conectare. Apoi incearca iar sa te conectezi introducand, din nou parola.

| Iasmina2704 explică (pentru darrio2007):

Tot nu merge! Si am nevoie urgent sa vorbesc cu mama + ca nu mai am minute si vorbesc cu ea de pe messenger.

| darrio2007 a răspuns (pentru Iasmina2704):

Incarca-ti minute pe telefon. Daca vei avea net pe telefon e ca si cum vorbesti acum pe messenger. Care-i diferenta? Totusi vorbesti, nu?

| darrio2007 a răspuns:

P.S. Reteaua va apare din nou cand vei porni wifi.

| Pietricel a răspuns:

Poti suna la Providerul de net, ar fi cel mai usor.

| Iasmina2704 explică:

Nu merge