| TrololoLM a întrebat:

Hei. Tata a primit acum o tigara electronica, cum trebuie instalata/folosita? Adica are tigara ca atare, incarcator si o sticluta cu lichid pe care scrie ceva cu tabacco. Este o tigareta Nanoline. Cel care spune cum se foloseste prima data + rutina de folosire dupa are funda. >: Ty

Răspuns Câştigător
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Eu am folosit timp de o luna si jumatate pentru a ma lasa de fumat. In filtrul tigarii se afla un burete imbibat cu acel lichid. Cand se usuca pui 2-3 picaturi cu o pipeta de la farmacie. Tigara se incarca zilnic prin punerea bateriei in incarcator fara a pune si filtrul. Trebuie desurubat arzatorul din baterie.

| TrololoLM explică (pentru Salontanul):

Mersi. smug

| Salontanul a răspuns (pentru TrololoLM):

Multumesc si eu.

4 răspunsuri:
| Electronica_Tigara_1988 a răspuns:

In primul rand trebuie sa ne spui ce model de tigara electronica are tatal tau. Nanoline este brandul...