| Firescu_Dragos_1993 a întrebat:

Hei, TPU! Acum o săptămână mi s-a blocat tableta. Am un Samsung tab 4. Nu pornește absolut deloc, am ținut mult apăsat pe butonul de închidere, pe cel home, dar nimic. Am lăsat tableta câteva zile și am bagat-o la incarcat și nimic. Dacă știți alte variante în afară de a merge la reparat, va rog.

3 răspunsuri:
| dannys a răspuns:

Langa butonul de inchidere are o mica gaura si dai o resetare de a colo cu un ac sau bold.

| Firescu_Dragos_1993 explică:

Am varianta 10 inch. Este o mica gaura, dar langa gaura de incarcare

| Firescu_Dragos_1993 explică:

Mda, ăla era microfonul.