| anonim_4396 a întrebat:

Bună seara TPU,
Dacă eu am distribuit o fotografie în cronologia mea pe facebook și cineva mi-a dat like și a adăugat și un comentariu iar eu i-am răspuns la acel comentariu adăugând altul acea persoană va vedea comentariul adăugat de mine la acea fotografie?
La mulți ani!
Mulțumesc anticipat!'

6 răspunsuri:
| qweer a răspuns:

Da, normal

| Puffy93 a răspuns:

Da

| FlorinelDaniel a răspuns:

Salut, la multi ani!
Deci din cate am inteles ai distribuit o fotografie in cronologia ta iar o anumita persoana ti-a dat like si comentariu iar si tu ti-ai dat comentariu.
Deci daca ai la postari setat ca sa vada doar prietenii vor vedea doar prieteni, iar daca ai setat pe public, toata lumea va vedea toate postarile tale si poate da like sau share. Deci toti pot vedea comentariul adaugat de tine dar depinzand de setari.
Pa, pa. Sper ca ti-am fost de ajutor.

| AValentin a răspuns:

Da va vedea

| Denisuk123 a răspuns:

Da! Ii va aparea la notificari ca ai comentat la poza la care a comentat si el/ea!

| Chocolatteee a răspuns:

Pai da, il va vedea sigur :3.
Daca l-ai adaugat, lui/ei ii va aparea la Notificari, asa ca nu-ti face griji, ii va aparea sigur.
Bafta!
Fundita? puppy dog eyes