| Kristina092 a întrebat:

Hei TPU! Am dat comanda ieri de niste adidași de pe site-ul sportvision si nu stiu daca am primit sau nu email de confirmare a comenzii. Problema este următoarea. Eu pana acum 10 minute nu am mai putut primi email-uri din cauza ca nu aveam spațiu pe telefon. Mai pot vedea undeva emailul?

Răspuns Câştigător
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Nu cred ca ai primit email pentru ca nu "prea" lucreaza nimeni sambata si duminica! Asteapta pana luni! Oricum trebuie sa primesti email ca a plecat produsul si asta se va face doar luni sau marti (depinde cat de ocupati sunt).

| Kristina092 explică (pentru Salontanul):

Multumesc frumos!

| Salontanul a răspuns (pentru Kristina092):

N-ai pentru ce. Sa fii santoasa!