| andrada207 a întrebat:

Am nevoie de ajutor... Am avut 2 conturi de Instagram si am vrut sa il sterg pe cel vechi! Dar mi s-a sters cel bun! Nu se poate in niciun fel sa il "readuc"? (Am dat pe stergere definitiva

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna, Andrada!
Daca ai dat stergere definitiva, din pacate nu mai poti face nimic... in mod normal si moral.
DAR ai putea sa trimiti un mail celor de la Instagram, povestindu-le o intamplare fictiva cum ca cineva ti-a umblat in telefon si ti-a sters contul.
Poate-poate reusesti sa-i convingi sa ti-l reactiveze.
O sa dureze, dar merita!

Sper ca te-am ajutat!

PS: Vreau sa ajung rank 1 pe TPU.ro, aici este videoclipul de prezentare a proiectului: https://www.youtube.com/watch?v=MTLY2OKvWkk

| GeorgianaDiaconu a răspuns:

Conecteaza te iar cu aceleasi date acelasi username si aceeasi parola. Teoretic ar trebui sa te intre direct in cont. Cum e facebookul dezactivat. Il poti activa doar printr o conectare, asa stiam ca e si la Instagram