| cips97 a întrebat:

am o intrebare mi-am setata pcul sa isi instaleze updaturile singur la ora 4 intrebarea mea este el daca il inchid se deschide singur sa isi instaleze updateurile?

7 răspunsuri:
| Niiiicu a răspuns:

Nu,ele se instatleaza atunci cand pornesti tu pc nu porneste el singur de capul luiwinkinghappy

| AstonMartin a răspuns:

NU se deschide singur, doar daca il programezi sa faca asta, cum e la TV de exemplu.
Poti foarte bine sa dai disable la updaturi sa nu mai ai dureri de cap, si dai update manual cand doresti.

| cips97 explică (pentru AstonMartin):

L-am setata sa isis instaleze udaturi sambata la ora 4 asta inseamna ca nu se va deschide singur?

| AstonMartin a răspuns (pentru cips97):

Nu 100%

| Blade82 a răspuns:

Si isi face si o portie de cartofi prajiti. Sa lasi cafea boabe langa espressor, si-o macina singurwinking

| cips97 explică (pentru Blade82):

Ba sa stii ca am incercat si a mers... merci mult

| edutzu20 a răspuns:

Normal ca nu.