| Emy1932 a întrebat:

Hei TPU am o problema am cumparat azi o placa video ati radeon hd 2600 512 mb, si nu gasesc driver de instalare pentru windows xp 32 bit, adica am gasit cateva dar nu merg, va rog mai dati-mi voi cateva sugestii... iar cestia aia de pe siteul amd cu drivere cu "Automatically Detect and Install" nu merge. Va rog ajutati-ma.

Răspuns Câştigător
| nick7856 a răspuns:

Pai iti trebuie WINDOWS 7, XP este prea vechi pentru pc-ul tau.
De asta nu merge, daca bagi WIN7 merge perfect!
Daca vrei iti dau si linkul de descarcare pentru WIN7. Funda? happy

2 răspunsuri:
| horia2012 a răspuns:

Si asta ce e:
http://drivers.softpedia.com/......r-XP.shtml
(cartofi, mere... poate pepeni)

| CartoonN a răspuns:

De ce nu incerci cu driver easy?