| Elizuca90 a întrebat:

Am o problemă
Am telefon Samsung Galaxy J5 2016 și am descărcat o aplicație numită EMOJI FONT 3. Am dat la SETĂRI >>AFIȘARE >>MĂRIRE FONT ȘI STIL >>FONT am apăsat pe EMOJI FONT >>3 am dat SALVARE și ce să vezi, apare mesajul următor: "Fontul nu este acceptat. Contactați FURNIZORUL DE FONTURI" De ce? Și unde găsesc acest furnizpr de fonturi și ce să fac să meargă să schimb fontul cu o aplicație nu neapărat cu fonturile telefonului.
Dau fundă celui mai explicit și mai util comentariu❤

2 răspunsuri:
| Avataruls a răspuns:

Nu este compatibil cu telefonul...dar iti zic sincer e mai bine cu font-ul default. Poti sa schimbi aplicatia. Sper ca te-am ajutat

| Elizuca90 explică (pentru Avataruls):

Nu merge cu nicio aplicatie?