| FulgerInfinite a întrebat:

Am o problema cu niste poze! Pe un hard intr-un folder am 274 de poze! Daca il tin la mine in laptop raman cu 274! Daca mut in altul raman cu 174! Si daca mut inapoi in laptopu meu imi da 174 iar! Ce sa fac?

3 răspunsuri:
| octav005 a răspuns:

Sa muti pe un stick USB

| DumitruS a răspuns:

Vezi sa nu ai poze hide pe acolo pe care sa nu le vezi in mod normal.

sau incearca cand il ai la tine in laptop sa urci pozele alea pe un site de transfer sau dropbox sau one drive, formatezi hardul si apoi le pui la loc

| Andreigabriel255 a răspuns:

Formateaza cardul