| lorylya19 a întrebat:

Hei TPU am pus un pin la televizor si nu mi-l amintesc. Cum fac sa il resetez? Mentionez ca nu pot intra in meniu sau altceva. Apropo nu stiu daca am pus bine categoria. Multumesc

Răspuns Câştigător
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Era bine daca spuneai si denumirea TV-ului. Uite la Samsung: Pentru resetarea codului PIN, procedeaza astfel:
Cu televizorul pornit, apasa butonul "Power", pentru a-l opri. Acum apasa urmatoarele butoane, in ordinea:
Mute >> 8 >> 2 >> 4 >> Power.

1 răspuns:
| lorylya19 explică:

Ei bine nu mi-a mers dar tu ai fost singurul care mi-a raspuns asa ca felicitari!