| Laurentiujr a întrebat:

Hei TPU, am și eu nevoie de ajutor. De câteva luni folosesc o platformă si distribui prin intermediul link-urile pe Facebook mai multe stiri.

De astăzi, cu tot cu conținut și poza știrii, când o pun pe Facebook apare numele platformei mele si atat. Fără titlul știrii si poza. Pe platforma totul functioneaza normal.

Ce trebuie să fac să-și revină? O fi o eroare de la Facebook?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mai mult ca sigur o eroare de la Facebook. Și mie mi s-a intâmplat înainte.

1 răspuns:
| alexalx1234 a răspuns:

La cat de prost e Facebook sigur e o eroare de la el