| Bianca_Bianca_1996 a întrebat:

Am un iphone 5 si acum cateva zile ( 2 ) am ramas fara baterie si mi s-a inchis telefonul de tot. Aveam un incarcator original doar ca mi s-a stricat. ( s-a rupt ). Dupa o zi am fost sa cumpar incarcator dar nu original. Am incercat sa il bag la incarcat dar nu imi arata nimic pe ecran. Nici macar emblema sau bateria. E pur si simplu inchis. L-am lasat o zi intreaga, cateva ore la incarcat dar nu se deschidea si tot nu aparea nimic. Ma puteti ajuta cu un raspuns? Urgent va rog. Dau funda happy!

1 răspuns:
| darrio2007 a răspuns:

Incarcatoarele obisnuite nu merg la Iphone. Asa ca va trebui sa gasesti unul original.