| anonim_4396 a întrebat:

Am un prieten care a intrat pe tableta pe mai multe site-uri deochiate. Acum i-a venit factura la tableta destul de mare. Exista posibilitatea sa fi primit vreo amenda/taxa ceva? Sau asa ceva e imposibil si poate acei bani sunt pusi din alta parte?

1 răspuns:
| SkyPilot a răspuns:

Nu, amenda sau taxa nu sunt posibile. Se poate sa fi depasit limita de trafic a abonamentului daca exista asa ceva. Sau mai are si alte activitati cu compania respectiva. Poate suna sa intrebe, avand facture in fata.