| Valentin_Alex_1996 a întrebat:

Hei TPU am un Samsung galaxy mini s5570....si mi-am schimbat androidu la el am un CM 7.1.0 si observ ca daca aprin telefonul ramana la sigla cu android..am incercat sa mi-l schimb dar vad ca nu merge cei de facut..am garantie la Orange dar cred ca sa pierdut odata cu schimbarea acestuia..plz un raspuns mai concret un tutorial chiar daca se poate..msbig grin

4 răspunsuri:
| sltlp a răspuns:

Bravo, prin aceasta schimbare la Samsung pierzi garantia. Te felicit din 2 motive, 1 pentru asta, si 2 ca e clar ca ai vrut tus a pari mai itneresant de ai pus cmlaughing Se repara acasa cu odin.

| Valentin_Alex_1996 explică (pentru sltlp):

Nu mi-l citeste nici odin..cam incercat dar nu-mi aparecrying

| Valentin_Alex_1996 explică (pentru sltlp):

Deci ajuatatima va rog tu sau daca ai prieteni ca nu stiu ce sa ma fac

| sltlp a răspuns (pentru Valentin_Alex_1996):

Uf, te ajut, desi nu prea meritilaughing. Vrei sa pui iar cm, ca sa stiu, sa te ajut daca vrei sa pui. Id meu de messenger este ca si user-ul